Delta Senior Centrum připravuje zahájení provozu Alzheimer centra v Třebíči

Vážení návštěvníci webu,

rádi bychom vás informovali, že v objektu připravovaného Alzheimer centra v Družstevní ulici probíhá rekonstrukce.

Začátkem roku 2019 budeme přijímat první seniory. Až 200 lidem nabídneme lůžka na pokojích pro jednoho až tři pacienty, ale i velké množství aktivizačních, terapeutických a zájmových programů.

Již nyní je možné přihlásit do pořadníku seniora, který bude naši péči potřebovat. Předběžnou přihlášku pro umístění seniora do centra naleznete ke stažení ZDE.

Pracovní příležitosti

Dále bychom vás chtěli informovat, že Delta senior centrum zatím stále nemá obsazená všechna pracovní místa. Hledáme nejen pozice zdravotních sester, ale i pracovníků v sociálních službách. Tedy pečovatelů. které si navíc sami zaškolíme. Několik volných pozic se týká i provozního personálu do kuchyně a prádelny, a dále na úklid a péči o zahradu. Celkem bude v provozu centra pracovat asi stovka lidí.

Budeme otevírat až 100 pracovních pozic. Již nyní je možné zasílat své životopisy na info@deltaseniorcentrum.cz. Seznam otevřených pozic je v sekci Kariéra.

Veletrh sociálních služeb

Delta senior centrum se zájemcům blíže představí na Veletrhu sociálních služeb Třebíčska. Ten se koná ve středu 13. června od 10 hodin na Karlově náměstí v Třebíči a návštěvníci se tam dozvědí vše o poskytované péči o seniory včetně možnosti jejich umístění, a také o volných pracovních místech.

Informativní schůze

Další příležitost pak budete mít na třebíčské radnici. V zasedací místnosti č.211 ve 2.patře na Karlově náměstí 55 se 20. června od 15 do 17 hodin uskuteční informativní schůzka, během které zástupci centra poskytnou bližší informace všem zájemcům o partnerství, práci i poskytovanou péči.